Praktikant Ralf Turman

02.08.2017

Sellel suvel on Advokaadibüroos Turnstone menetluspraktikal Tartu Ülikooli õigusteaduskonna magistrant Ralf Turman, kes tegutseb büroo vandeadvokaatide juhendamisel.

Loe lähemalt

Advokadibürooga Turnstone liitus uus jurist Kirke Treial

02.08.2017

Meil on rõõm teatada, et Advokaadibürooga Turnsotne liitus uus jurist Kirke Treial. Kirke Treial töötas ülikooliõpingute ajal Harju Maakohtus kohtuistungi sekretärina, kus puutus kokku kriminaalõiguse – ja menetlusega. Omab põhjalikke teadmisi meediaõigusest ning vähemal määral ka IT-õigusest ja andmekaitsest. Magistritöö kirjutas

Loe lähemalt

Tambet Mullari tegutseb ka saneerimisnõustajana

05.06.2017

Vandeadvokaat Tambet Mullari on Harju Maakohtu määrustega määratud kahe Eesti juhtiva poolfabrikaatide tootmisega tegeleva ettevõtte saneerimisnõustajaks.

Loe lähemalt

Kas ja mis 2018. aastal jõustuva andmekaitse üldmäärusega andmetöötleja jaoks muutub?

05.04.2017

Advokaadibüroo Turnstone vandeadvokaat Urmas Kukk räägib Ärilehes veidi sellest, kas ja mis siis tegelikult 2018. aastal jõustuva andmekaitse üldmäärusega andmetöötleja jaoks muutub ehk kokkuvõtvalt andmekaitse üldmääruse olulised punktid ning sellega kaasnevad ülepaisutatud hirmud.   Loe artiklit SIIT .

Loe lähemalt

Kivirullija ehk advokaadibüroost Turnstone

10.03.2017

„Büroo sai oma nime toimeka, vilka ja oma tegevuses igati eduka linnu turnstone’i ehk kivirullija järgi, kes pöörab toidu hankimiseks kive ümber. Ka meie ei jäta oma töös piltlikult öeldes ühegi kivi alla vaatamata, et ükski detail ei jääks märkamata,”

Loe lähemalt