Advokaadibürool Turnstone on Eestis eksklusiivsus, olles ainus Eesti Vabariigis õigusteenust pakkuv advokaadibüroo, kel on IR Global liikmelisus. Meil on seeläbi suurepärane võimalus pakkuda oma klientidele kvaliteetset ja usaldusväärset nõuannet erinevates maailma riikides soodustatud tingimustel.

IR Global on kiirelt arenev rahvusvaheline organisatsioon, kuhu kuuluvad eri valdkonna spetsialistid, suurima esindatusega õigusvaldkonnas ja audiitortegevuses. Tegemist on 8 aastat tagasi asutatud organisatsiooniga, kuhu hetkel kuulub juba ligi 1000 liiget, kes on spetsialiseerunud ca 70 erinevale valdkonnale, pakkudes teenuseid rohkem kui 155+ jurisdiktsioonis.

IR Global ühendab mitmekülgseid professionaale, kelle eesmärgiks on enda klienditele pakkuda parimaid ja nende huve arvestavaid lahendusi.

Arengud ärimaailmas ja kiire globaliseerumine on toonud kaasa kõrgemad nõudmised advokaatidele, juristidele, raamatupidajatele ja ärinõustajatele. IR Global annab professionaalidele võimaluse olla uueneval maastikul samm teistest ees ning pakkuda enda klientidele võimalus saavutada pikaajalised strateegilised eesmärgid.

IR Global usub, et senine lähenemine nõustajate teenuste pakkumisel on taandumas hinna, killustatuse ja ajakulu tõttu. IR Global on usaldusväärne ja kaasaegne keskkond, mis on kulutõhus, paindlik ja avatud.

Aktiivne koostöö IR Global liikmetega annab advokaadibüroole Turnstone võimaluse arendada ennast õigusvaldkonnas veelgi rahvusvahelisemalt ning tagada parim mitmekesise teenuse kvaliteet nii Eestis kui ka välismaal.