TURNSTONE

Advokaadibüroo Turnstone advokaadid on kogenud, kuid samas jätkuvalt uudishimulikud –valmis “pöörama ümber iga kivi”, et leida kliendi jaoks parim lahendus.

Advokaadibüroo Turnstone asutati 2017. aasta jaanuaris, mil kaks advokaadibürood – Kais, Pihlak & Partnerid ning Mullari & Koch – otsustasid ühineda.

Büroo klientideks on nii äriühingud, riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutused, start-up’id kui eraisikud. Advokaadibüroo Turnstone partnerite tugev majandustaust võimaldab sügavamalt mõista äriklientide majandustegevuse olemust ja seeläbi pakkuda uuel tasemel lahendusi.

Kogemused kohtuasjades võimaldavad valida iga kohtuvaidluse jaoks optimaalseima strateegia. Büroo tegevuses on tasakaalustatud nooremate värsked teadmised ja kogenumate strateegiline mõtlemine.


MEIE VÄÄRTUSED

Me praktiseerime täiuslikkust

Me püüdleme alati parimat selles, mida teeme. Me parandame oma tulemusi pidevalt ja peame oluliseks kvaliteeti ja produktiivsust.

Me arvestame muutustega

Miski ei püsi muutumatuna. Eriti meie tegevusalal. Mida kiiremini ha paremini me kohandume muutustega, seda tugevamad ja edukamad me oleme. Muutused pakuvad meile konkurentsieeliseid.

Me oleme meeskond

Me peame oluliseks loovust, energiat ja kirge mille tekitab koos töötamine. See rikastab töökeskkonda ja genereerib paremaid tulemusi.

Me oleme ausad ja lugupidavad

Avatud ja aus kommunikatsioon on iga suhte jaoks parim vundament. Meie käitume alati ausalt ja lugupidavalt oma suhtes. On oluline olla lojaalne, sõbralik, kaastundlik ning hea kuulaja.

Me austame oma kohustusi

Me täidame oma lubadusi ja kontrollime järjepidevalt, et kõik oleks tehtud nii, nagu me lubasime. Tulemuste eest vastutamine peegeldab meie isiklikku pühendumist ülesandele.

Me töötame kõvasti

Me “teeme ära” iga päev. Oskused, teadmised ning isikuomadused on vajalikud heade tulemuste saamiseks, ent kirg ja energia on need, mis tagavad erakordse tulemuse.

Oleme uhked selle kvaliteedi üle. mida me pakume. Me pingutame selle nimel, et olla homme veel paremad kui täna. Me ei jää paigale. Me seame suuri väljakutseid ega hoidu kõrvale vastutusest. Me mõtleme alati suurelt.


KLIENDID