Advokaadibüroo Turnstone liitus rahvusvahelise organisatsiooniga – IR Global

02.10

Meil on hea meel teatada, et alates 24. septembrist on advokaadibüroo Turnstone liikmeks suures ülemaailmses rahvusvahelises organisatsioonis – IR Global.
Palume tutvuda: https://www.irglobal.com/advisors/search?region=0&practicearea=0&firm=2953

IR Global on kiirelt arenev rahvusvaheline organisatsioon, kuhu kuuluvad eri valdkonna spetsialistid, suurima esindatusega õigusvaldkonnas ja audiitortegevuses.
Tegemist on 8 aastat tagasi asutatud organisatsiooniga, kuhu hetkel kuulub juba ligi 900 liiget, kes on spetsialiseerunud ca 70 erinevale valdkonnale, pakkudes teenuseid rohkem kui 155 jurisdiktsioonis.

Advokaadibürool Turnstone on Eestis eksklusiivsus, olles ainus Eesti Vabariigis õigusteenust pakkuv advokaadibüroo, kel on IR Global liikmelisus. Meil on seeläbi suurepärane võimalus pakkuda oma klientidele kvaliteetset ja usaldusväärset nõuannet erinevates maailma riikides soodustatud tingimustel.

Aktiivne koostöö IR Global liikmetega annab advokaadibüroole Turnstone võimaluse arendada ennast õigusvaldkonnas veelgi rahvusvahelisemalt ning tagada parim mitmekesise teenuse kvaliteet nii Eestis kui ka välismaal.